




ДВОЖИЛЬНИЙ НАГРІВАЛЬНИЙ МАТ DEVIMAT DTIR-150 з ТЕРМОРЕГУЛЯТОРОМ Е51
Двожильний нагрівальний мат Devi використовується для внутрішнього монтажу. Застосовується в ремонтних і тонких підлогах безпосередньо під підлогою без утворення товстої цементної стяжки і встановлюється в основному під плитку в плитковий клей або тонким шаром самовирівнюючу підлоги. Торгова марка Devi є однією з найстаріших представлених на українському ринку товарів преміум класу і заслужено є однією з найпопулярніших і шанованих серед покупців.У багатьох замовників теплі підлоги Devi встановлені і благополучно працюють ще з 90-х років. Тому зараз,купуючи нове житло або реконструюючи старе, клієнти часто просять встановити їм теплу підлогу нагрівальні мати Devi, так як давно знають і довіряють цій марці.
Незважаючи на те, що торгова марка Devi є датською компанією виробництво знаходиться в Польщі. Під брендом Devi випускається повний асортимент продукції для електричного підігріву підлоги та інших видів опалення: нагрівальні кабелі, нагрівальні мати, терморегулятори, кабелі для зовнішнього опалення, опалення трубопроводів, промислових резервуарів і т.д.
Потужність нагрівального мату Devimat DTIR становить 150 Вт/м². Такої потужності в більшості випадків достатньо для комфортного обігріву підлоги і для основного опалення. Слід пам’ятати, що при використанні теплої підлоги в якості основного джерела обігріву в приміщенні, його площа повинна бути не менше 70% від загальної кількості.
Вибрати нагріваючий мат зручніше, користуючись таблицею
| Площа, м² | Живлення на 230 В, Вт | Опір, Ом |
| 0,5 | 75 | 705 |
| 1,0 | 150 | 353 |
| 1,5 | 225 | 235 |
| 2,0 | 300 | 176 |
| 2,5 | 375 | 141 |
| 3,0 | 450 | 118 |
| 3,5 | 525 | 101 |
| 4,0 | 600 | 88 |
| 5,0 | 750 | 71 |
| 6,0 | 900 | 59 |
| 7,0 | 1050 | 50 |
| 8,0 | 1200 | 44 |
| 9,0 | 1350 | 39 |
| 10,0 | 1500 | 35 |
| 12,0 | 1800 | 29 |
Переваги електричного нагріваючого мату:
- Не займе корисного простору, прихованого під плитками
- Не вимагає абсолютно ніякого технічного обслуговування на весь термін служби
- Рівномірний розподіл тепла по всій поверхні підлоги
- Гнучке управління кожною опалювальною зоною за допомогою терморегуляторів
- Економить електроенергію, підігрів підлоги дешевше газу
- Комфорт від прогулянок по теплій підлозі, незрівнянно вище, ніж від використання класичних радіаторів
- Абсолютна надійність. Гарантія від виробника – 20 років. Реальний термін служби без ремонту та інвестицій протягом десятиліть.
- Вартість установки електричного підігріву підлоги порівняна з установкою класичного опалення, а часто і нижче
Конструкція мату:
- Тип кабелю: Подвійний сердечний твердий резистивний провідник закріплений на сітці
- Тип ізоляції провідника: фторопластична ізоляція з точкою плавлення 205°C
- Кабель живлення холодної міді з перетином 2х1,0 мм²
- Довжина кабелю холодної потужності: 3,0 метра
Комплект поставки:
- Секція нагрівального мату DEVI відповідної потужності
- Інструкція, гарантійний лист
- Упаковка
- Терморегулятор з датчиком температури підлоги 3м.
Гарантія:
- Нагрівальний мат DEVI – 20 років
- Терморегулятор – 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Devi |
| Изоляция | Тефлон |
| Пользовательские характеристики | |
| ВИД КАБЕЛЯ | резистивный |
| ГАРАНТИЯ | 240 месяцев |
| Монтаж | под плитку |
| МОЩНОСТЬ СЕКЦИИ | 300 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| ПЛОЩАДЬ УКЛАДКИ | 2 м2 |
| Рабочая температура | 85 °C |
| РАЗМЕР СЕКЦИИ | 0,5х4 м |
| Состояние | Новое |
| Тип кабеля | двужильный |
| ТОЛЩИНА МАТА | 4,5 мм |
| УДЕЛЬНАЯ МОЩНОСТЬ | 135 Вт/м2 |
| ХОЛОДНЫЙ ВВОД | 4 м |
- Цена: 10 362 ₴
