




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення.
Також є можливість підібрати інший терморегулятор або інший тип інфрачервоної плівки
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором.Включає все необхідне для швидкого монтажу.
У комплект поставки входить:
- Інфрачервона плівка "EXA", 220 Вт/м2 (Південна Корея, гарантія - 10 років).
- Механічний терморегулятор RTC 70.26
- Виносний датчик температури 3 м.
- Фольгований утеплювач теплоізол 2мм.
- З'єднувальні кліпси.
- Бітумний скотч (для ізоляції струмопровідних шин).
- Фольгований утеплювач теплоізол 2мм.
- Монтажний двожильний провід.
Комплектація теплої підлоги EXA + терморегулятор Ecoset RTC 70.26

Плівкова тепла підлога EXA PTC-305, PTC--308, PTC--310 (потужністю 220 Вт/м2 і шириною 50, 80 і 100 см)
Найголовніше призначення інфрачервоної плівки, це тепла плівкова підлога. Він тонкий, легко монтується і відмінно прогріває такі покриття для підлоги як: ламінат, лінолеум, ковролін, а також можливе укладання під плитку.
- Можливість монтажу інфрачервоної плівки на стіни під гіпсокартон.
- Монтаж теплої плівки під укоси вікна.
- Монтаж інфрачервоної плівки на стелю (використовують для верхнього обігріву стелі).

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exa |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Максимальная потребляемая мощность | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальная температура на поверхности пленки | 45 град. |
| Назначение | Для пола |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Площадь обогрева | 1 кв.м |
| Температура плавления термопленки | 250 град. |
| Толщина пленки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид пленки | инфракрасная пленка |
| Тип пленки | електрический |
- Цена: 890 ₴/комплект


