




Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення
Також є можливість підібрати інший терморегулятор або інший тип інфрачервоної плівки
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором. Площа гріючої плівки 2,5м2. Включає все необхідне для швидкого монтажу.
Оснащення комплекту та короткі технічні характеристики:
-Інфрачервона плівка "Rexva" (5 м/пог шириною 50см або 2,5 м2 шириною 100см). (Південна Корея, гарантія - 10 років);
-Механічний терморегулятор ECOSET N-COMFORT TR - 1шт ;
-Виносний датчик температури 3 м - 1шт;
-Монтажний набір - 1шт (2 кліпси та 25 см бітумного скотчу (для ізоляції струмопровідних шин));
-Монтажний двожильний провід - 3м;
-Фольгований утеплювач теплоізол 2мм - 2,5м2.

Електрична потужність комплекту - 550 Вт,
Споживання електрики з терморегулятором 170 Вт / година;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rexva |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вес погонного метра | 0.3 кг |
| Гарантийный срок | 180 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Максимальная потребляемая мощность | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальная температура на поверхности пленки | 45 град. |
| Назначение | Для пола |
| Температура плавления термопленки | 250 град. |
| Толщина пленки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина пленки | 500 мм |
- Цена: 1 645 ₴/комплект


