




Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення
Також є можливість підібрати інший терморегулятор або інший тип інфрачервоної плівки
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором. Площа гріючої плівки 14м2. Включає все необхідне для швидкого монтажу.
Оснащення комплекту та короткі технічні характеристики:
-Інфрачервона плівка "Rexva" (28 м/пог шириною 50см або 14 м2 шириною 100см). (Південна Корея, гарантія - 10 років);
-Механічний терморегулятор ECOSET N-COMFORT TR - 1шт ;
-Виносний датчик температури 3 м - 1шт;
-Монтажний набір - 3шт (6 кліпс та 75см бітумного скотчу (для ізоляції струмопровідних шин));
-Монтажний двожильний провід - 5м;
-Фольгований утеплювач теплоізол 2мм - 14м2.

Електрична потужність комплекту - 3080 Вт,
Споживання електрики з терморегулятором 940 Вт / година;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rexva |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вес погонного метра | 0.3 кг |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Максимальная потребляемая мощность | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальная температура на поверхности пленки | 45 град. |
| Назначение | Для пола |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Температура плавления термопленки | 120 град. |
| Толщина пленки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 7 656,25 ₴/комплект



