




Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення.
Також є можливість підібрати інший терморегулятор або інший тип інфрачервоної плівки
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором. Площа гріючої плівки 1м2. Включає все необхідне для швидкого монтажу.
Оснащення комплекту та короткі технічні характеристики:
-Інфрачервона плівка "Rexva" (2 м/пог шириною 50см або 1 м2 шириною 100см). (Південна Корея, гарантія - 10 років);
-Терморегулятор Ecoset BHT-321 (Tds-21) - 1шт ;
-Виносний датчик температури 3 м - 1шт;
-Монтажний набір - 1шт (2 кліпси та 25см бітумного скотчу (для ізоляції струмопровідних шин));
-Монтажний двожильний провід - 2м;
-Фольгований утеплювач теплоізол 2мм - 1м2.

Електрична потужність комплекту - 220 Вт,
Споживання електрики з терморегулятором 70 Вт / година;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rexva |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Максимальная потребляемая мощность | 220 Вт/м.кв. |
| Максимальная температура на поверхности пленки | 45 град. |
| Назначение | Для пола |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Температура плавления термопленки | 250 град. |
| Толщина пленки | 0.338 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид пленки | инфракрасная пленка |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Тип пленки | електрический |
- Цена: 2 225 ₴



