




Після оформлення замовлення наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами
для уточнення ширини інфрачервоної плівки та комплектації монтажних матеріалів для її підключення.
Також є можливість підібрати інший терморегулятор або інший тип інфрачервоної плівки
Готовий комплект інфрачервоної теплої підлоги із терморегулятором. Площа гріючої плівки 1.5 м2. Включає все необхідне для швидкого монтажу.
Оснащення комплекту та короткі технічні характеристики:
-Інфрачервона плівка "EXA" (3 погонних метри шириною 50см або 1,5 м2 шириною 100см). (Південна Корея, гарантія - 10 років);
-Механічний терморегулятор RTC 70.26 - 1 шт;
-Виносний датчик температури 3 м - 1шт;
-Монтажний набір - 1шт (2 кліпси та 25см бітумного скотчу (для ізоляції струмопровідних шин));
-Монтажний двожильний провід - 2м;
-Фольгований утеплювач теплоізол 2мм - 1,5м2.

Електрична потужність комплекту - 330 Вт,
Споживання електрики з терморегулятором 100 Вт / година;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exa |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Вес погонного метра | 0.3 кг |
| Коэффициент полезного действия | 99 % |
| Максимальная потребляемая мощность | 220 Вт/м.кв. |
| Назначение | Для пола |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Температура плавления термопленки | 250 град. |
| Частота | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная температура на поверхности пленки | 45 |
| Толщина пленки | 0.338 |
- Цена: 1 105 ₴/комплект


