обман 100грн на мобільний телефон.хча з пром проблем ніколи не було
Сырбул С.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
сказав продавцю що розраховують після платою на пошті сказали що треба попередня оплата 100грн я сказав що в мене нема карти.я завжди оглядаю посилку перед тим як оплатити.я гадаю що це кидалово.предоплата 100грн на мобільний телефон.
Отзывы о компании Тепловест
все швидко прийшло!!!
все працює.
обман 100грн на мобільний телефон.хча з пром проблем ніколи не було
сказав продавцю що розраховують після платою на пошті сказали що треба попередня оплата 100грн я сказав що в мене нема карти.я завжди оглядаю посилку перед тим як оплатити.я гадаю що це кидалово.предоплата 100грн на мобільний телефон.